Zostań reporterem!

 

logo SSGRealizacja filmów na YouTube, zaistnienie w eterze oraz animacja portali społecznościowych i wiele innych możliwości otwiera przed studentami dziennikarstwa nowy projekt realizowany przez Stowarzyszenie Solidarności Globalnej przy współpracy z Centrum Wolontariatu i Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. Spotkanie informacyjne we wtorek 25 lutego o godz. 12.00 w s. 207 DMMII!

Po gruntownym przeszkoleniu studenci wejdą w rolę reporterów, którzy pod okiem profesjonalistów będą tworzyć własne programy telewizyjne i audycje radiowe, o których będą informować m.in. na Facebooku. Temat? Ważny, aktualny i bliski: integracja cudzoziemców!

Udział w projekcie stanowi wartość dodaną studiów, ponieważ w naturalny sposób otwiera adeptów dziennikarstwa na praktyczny wymiar pracy dziennikarskiej. A to wiadomo jest bezcenne! Dodatkowym atutem będzie możliwość pracy w ramach Grupy Medialnej obsługującej działania Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Niewątpliwie to szansa dla tych, którzy chcieliby w ciągu najbliższego roku robić coś więcej niż tylko studiować.

Warto przyjść, posłuchać, zobaczyć. O szczegółach podczas spotkania rekrutacyjnego we wtorek 25 lutego o godz. 12.00 w s. 207 DMMII opowiedzą realizatorzy projektu.

 

logo_cw_krzywe

Logo idiksorg WWW RGB

 

 

Zobacz więcej

Grzegorz Winnicki

Grzegorz Winnicki

Od 2009 roku asystent w Katedrze Kultury Medialnej IDiKS. Doktorant w Instytucie Socjologii KUL JP II. Od 2010 roku prowadzi także zajęcia w Instytucie Pedagogiki KUL JP II.