Zastygnij w bezruchu! Mannequin Challenge na KUL

manequin-challenge-page-001W ostatnim dniu 2016 roku każdy z nas chociaż na moment zatrzymuje się i stara objąć refleksją kończący się rok. Przed sylwestrowym szaleństwem warto na chwilę „zastygnąć”. Jak to zrobić? Podpowiadają studenci KUL, w tym liczna grupa studentów IDiKS, którzy od pomysłu po nagranie, montaż jak i „aktorskie zastygnięcie” podjęli internetowe wyzwanie „Mannequin Challenge”. To musicie zobaczyć.

Materiał powstał w reaktywującym się Akademickim Studiu Filmowym, w którym działają w większości studenci dziennikarstwa. To dzięki nim, w dużym stopniu, ten film powstał. Czekamy na kolejne produkcje!

A nam wszystkim życzmy sobie wspaniałego 2017 roku!

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz