PILNE! Zagraj w drużynie mistrzów IDiKS

Wyjść z grupy i dobrze się bawić – to cel połączonych sił studentów i wykładowców, którzy stworzą pierwszy w historii IDiKS Dream Team. Wspólnie chcą reprezentować Instytut podczas MiniMistrzostw Europy w piłce nożnej – KUL 2016. W IDiKS często rozumiemy się bez słów, dlatego szkoda czasu na treningi. Wyjdziemy na boisko i zagramy zostawiając na nim serce – mówi jeden z zawodników. Zapisy do drużyny trwają!

W MiniMistrzostwach będą uczestniczyły zespoły 4-osobowe (+2 zawodników rezerwowych). Każda zgłoszona drużyna będzie reprezentowała kraj, który przypadnie jej w drodze wspólnego losowania kapitanów drużyn. Podział grup jest analogiczny do tych rozlosowanych do turnieju głównego ME 2016. Podobnie jest z systemem rozgrywek.

Czasu jest mało, ale mam nadzieję, że uda się zebrać w sumie 6 chętnych, zarówno wśród wykładowców jak i studentów. Najważniejsze jest zaangażowanie i wola walki, umiejętności przyjdą z czasem – zapewnia dr Wojciech Wciseł, inicjator i samozwańczy kapitan drużyny. Dobrze czuję się w obronie – mówi mgr Grzegorz Winnicki, który również zgłasza swój akces do drużyny IDiKS.

Termin zgłoszeń mija w czwartek 7 kwietnia o 12.00. Dlatego zainteresowani grą proszeni są o pilny kontakt z dr Wojciechem Wcisłem via mail wcisel@kul.pl, najpóźniej do godziny 11.50!

Razem stworzymy historię! Zapraszamy!

Terminarz MiniMistrzostw dostępny jest tutaj.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz