Z pierwszej ręki – jak to jest być korespondentem

Pod takim tytułem zorganizowaliśmy 20 marca 2012 r. wideo-konferencję, dotyczącą korespondencji zagranicznej. W czasie konferencji Koła naukowego wystąpili następujący prelegenci: red. Urszula Rzepczak, red. Jacek Moskwa (gość specjalny), red. Radosław Kietliński, red. Piotr Górecki.

Z prelegentami łączyliśmy się za pomocą nowych mediów, ponieważ wówczas czynnie pracowali jako korespondenci za granicą. Wyjątkiem był red. Moskwa, który zaszczycił nas osobiście swoją obecnością. Wideokonferencja była skierowana głównie do I stopnia Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Wzięło w niej udział około 150 osób, a odbyła się w Auli im. Stefana Wyszyńskiego w Gmachu Głównym.

Zobacz więcej

  • Kawa z… Marcinem WyrostkiemKawa z… Marcinem Wyrostkiem 30 marca 2012 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego […]
  • Prawda w mediachPrawda w mediach Prawda w mediach - to tytuł konferencji, zorganizowanej przez Koło Naukowe […]
  • Mobilne trendyMobilne trendy Pod hasłem Mobilne trendy 11 kwietnia 2013 r. odbyło się spotkanie Koła Naukowego […]
Koło Naukowe

Koło Naukowe

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL w ramach swojej działalności organizuje konferencje i spotkania z dziennikarzami, a także z innymi osobami związanymi z pracą w mediach.