Urodziny Galerii Kamiennej w Starachowicach

W sobotę 30 listopada 2013 roku Galeria Kamienna w Starachowicach świętowała hucznie swoje pierwsze urodziny. Zabawa rozpoczęła się około 11:00 i potrwała kilka godzin.

Na uroczystość tłumnie przybyli mieszkańcy Starachowic oraz okolic. Nie zabrakło rodzin z dziećmi, młodzieży czy też osób starszych. Imprezę poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, który zabawiał przybyłych gości, rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Organizatorzy wydarzenia przygotowali również wiele innych atrakcji. Galeria została podzielona na kilka stref. W jednej z nich goście mogli podziwiać pracę baristy. Pokazywał on zebranym jak profesjonalnie przygotować różne rodzaje kawy, które potem serwował do degustacji, oraz jak udekorować podawany napój.

W innej strefie znana stylistka Mila Stojanowska, współpracująca m. in. z serialem „Pierwsza miłość” czy czasopismem „Men’s Health”, opowiadała co jest modne w tym sezonie, doradzała jak dopasować ubrania do typu figury, jakie kroje wybierać, a jakich unikać i jak dobrać odpowiednie dodatki. Z porad Mili korzystały zarówno kobiety jak i mężczyźni, w różnym wieku.

Dla najmłodszych przygotowano strefę zabaw, w której przez kilka godzin ,pod opieką instruktorów, budowali oni z klocków lego ogromną figurę strażaka. W strefie artystycznej goście mogli oglądać występy i pokazy młodych tancerzy ze starachowickiej Miejskiej Szkoły Tańca MIM, którzy prezentowali różne formy tańca.

Około godziny 13:00 gospodarz imprezy Krzysztof Ibisz zaprosił wszystkich zebranych na wielki tort urodzinowy. Dodatkową atrakcją był konkurs, przeznaczony dla wszystkich, którzy tego dnia wydali w galerii minimum pięćdziesiąt złotych. Do wygrania było pięćset złotych na zakupy, ze stylistyką Milą Stojanowską. Wystarczyło tylko wrzucić do urny kupon potwierdzający wydaną kwotę i czekać na wyniki losowania. Zwyciężczynią została Pani Joanna ze Starachowic.

Autor: Agnieszka Siwiec

Zobacz więcej

Bażant

Bażant

Co się dzieje w Campusie Majdanek, wie nasz Bażant.