Student – Absolwent – Dziennikarz – „w @kcji!”

Prezentacje studenckie, panele dyskusyjne, inspirujące rozmowy z tymi, którzy odnoszą sukcesy i wreszcie spotkania po latach… Tak w skrócie będą wyglądać VI Studenckie Spotkania Komunikacji oraz I Dzień Absolwenta IDiKS KUL. Bogaty program imprez zadowoli każdego, a obecni i przyszli studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej powinni być zainteresowani szczególnie tymi elementami programu, w którym wezmą udział Absolwenci naszego kierunku pracujący obecnie w mediach, agencjach reklamy i innych obszarach komunikacji społecznej. Jak to zrobili, że im się udało? Zapiszcie koniecznie datę: 11-12 maja 2017 roku! Szczegóły w rozwinięciu.

Organizatorami wydarzenia są: Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL, Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL oraz grupa Absolwentów z pierwszego rocznika Instytutu, studiujący w latach 2007-2012.

Patronat medialny: Passion TV oraz Coś Nowego

Program – wersja w pdf. do pobrania.

Wydarzenie jest współfinansowane z Programu Grantowego Prorektora KUL ds. Kształcenia i przy wsparciu Działu Komunikacji KUL.

ps. Po zakończonej dyskusji panelowej, w piątek 12 maja, na godzinę 17.00 organizatorzy zapraszają byłych i obecnych pracowników Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL oraz dotychczasowych Absolwentów kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na nieformalne after party, które odbędzie się w Pubie „Sztos Bistro”, ul. Peowiaków 6 w Lublinie.
Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do środy 10 maja br. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz