W środę dołącz do Coś Nowego!

cosnowegoplakat_rekrut2016-page-001Coś Nowego to coś więcej niż tylko gazeta studencka! To coś więcej niż spotkania redakcji i praca nad kolejnymi numerami. To coś więcej niż tylko szukanie tematów ważnych, aktualnych, czy zwyczajnie interesujących… To stan umysłu, do którego każdy młody adept dziennikarstwa powinien dążyć! To poligon, po przeżyciu którego siądzie w domu na tapczanie i z nutą samozadowolenia powie: czaaaad! Już w środę możecie się przyłączyć! Nabór do redakcji Coś Nowego w środę 23 listopada o godz. 11.00, w sali 234 DMMII.

Coś Nowego to gazeta studencka o prawie tak długiej historii jak Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. Przez lata redakcję tworzyło wielu studentów dziennikarstwa różnych lat studiów. Łączyli oni naukę z pasją, a dzięki temu przekazywali najświeższe newsy dotyczące uczelni i kierunku, informowali, co dziś świętujemy, recenzowali filmy, płyty, książki.

Praca w redakcji to także prowadzenie ciekawych rozmów z celebrytami, muzykami, aktorami, ludźmi nauki i pasjonatami. Coś Nowego to zwyczajnie miejsce dzielenia się tym, co ich zdaniem jest ważne i ważniejsze, lub po prostu na co warto zwrócić uwagę. Coś Nowego to nowe spojrzenie na świat.

W środę także i TY możesz zacząć tworzyć Coś Nowego! Zapraszamy na spotkanie informacyjne wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić na czym jest gazeta studencka, wejść, zobaczyć i… najlepiej zostać na dłużej.

Do zobaczenia!

(plakat: Paula Harasim, I rok lic. IDiKS)

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz