Semestr letni czas zacząć

Ocieplenie za oknem, oceny w indeksie i chwilowe pustki na uczelnianych korytarzach. To wszystko wskazuje, że dobiegł końca semestr zimowy. Do wakacji zostało zatem już niewiele czasu, raptem jeden semestr, który Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej uroczyście zainauguruje we wtorek 21 lutego, o godz. 12.30 w Kaplicy w budynku DMM II. Zostanie wtedy odprawiona Msza Święta w intencji śp. O. prof. Leona Dyczewskiego, założyciela IDiKS KUL, w pierwszą rocznicę Jego śmierci oraz w intencji wszelkiej pomyślności dla naszego Instytutu w letnim semestrze pracy i nauki.

Wykładowców, którzy mają w tym terminie zajęcia dydaktyczne, zapraszamy do wspólnego uczestnictwa we Mszy Świętej ze studentami.

Po mszy świętej, o godz. 13.30 odbędzie się pierwsza w tym semestrze Rada Instytutu IDiKS.

Jednocześnie informujemy, że w Atrium Collegium Norwidianum prezentowana jest wystawa poświęcona śp. Ojcu Profesorowi Leonowi Dyczewskiemu zatytułowana „Ojciec Profesor Leon Dyczewski – ślady obecności”, przygotowana przez pracowników IDiKS. Wystawa potrwa do 24 lutego br.

 

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz