Rodzina Bogiem silna

Reportaż Anny Głos Rodzina Bogiem silna uzyskał wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2012. Opiekę artystyczną i dydaktyczną nad projektem sprawowała dr Małgorzata Żurakowska.

Praca powstała w 2011 r. w Katedrze Teorii i Praktyki Komunikacji Radiowej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Młoda rodzina, z pięciorgiem dzieci, odkrywa Boże wezwanie do świadczenia o Nim, w formie ewangelizacyjnej misji w Kazachstanie. W narracji ojca rodziny, jeżeli poświęci się życie dla Chrystusa, to można je tylko wygrać, a nie przegrać. Bo najważniejsze jest dla wspólnoty rodziny, żeby być razem.

Zobacz więcej

  • Mroczny światMroczny świat Reportaż radiowy Mroczny świat, autorstwa Bartka Koterby - studenta IDiKS KUL, […]
  • Niebiescy anieliNiebiescy anieli Reportaż Niebiescy anieli ks. Jana Dudy, studenta dziennikarstwa i komunikacji […]
  • Fenomen second handów w LublinieFenomen second handów w Lublinie Magdalena Husko jest autorką reportażu radiowego Fenomen second handów w […]
Małgorzata Żurakowska

Małgorzata Żurakowska

Od 2008 do chwili obecnej jest adiunktem w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikowania Społecznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Dziennikarka Polskiego Radia Lublin (od 1997 r.) w Redakcji Publicystyki Społeczno-Kulturalnej. Od 2003 r. piastuje funkcję kierownika tej redakcji.