W piątek wyniki pierwszego etapu OWM

img_5561Do Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej napłynęły już prace uczniów – uczestników Olimpiady Wiedzy o Mediach. Obecnie Komisja dokonuje oceny tych prac, a ogłoszenie wyników pierwszego etapu Olimpiady poznamy w najbliższy piątek. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu spotkają się 16 grudnia br. Tego dnia napiszą test wiedzy o mediach. Najlepsza dziesiątka będzie reprezentowała Lubelszczyznę w eliminacjach centralnych w Warszawie.

IDiKS zaprasza studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej KUL do włączenia się w organizacje etapu wojewódzkiego 16 grudnia 2016. Szczegółów i informacji dot. zaangażowania studentów udziela mgr Stanisław Dunin standun@gmail.com.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz