Nominacja dla dr M. Żurakowskiej do AKLAUDA 2018

Kolejne wspaniałe informacje! Red. dr Małgorzata Żurakowska została nominowana w kategorii autorytet dziennikarski i akademicki do nagrody Akademicki Laur Dziennikarski AKLAUD 2018! To już druga, obok dr Joanny Sosnowskiej, osoba z naszego Instytutu, nominowana do tej nagrody! Obu naszym Wykładowczyniom Dziennikarstwo KUL mocno kibicuje i trzyma kciuki!

Red. dr Małgorzata Żurakowska jest cenionym wykładowcą i autorytetem dziennikarskim. Dziennikarka, lektor i publicystka w Polskim Radiu Lublin. Laureatka licznych konkursów i nagród za wybitne słuchowiska i programy o tematyce społecznej. Kierownik Redakcji Publicystyki Społeczno-Kulturalnej i koordynator Radiowej Szkoły Dziennikarskiej Radia Lublin. Dyrektor Centrum Medialnego KUL.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz