Nominacja AKLAUDA 2018 dla dr J. Sosnowskiej!

dr Joanna Sosnowska

Dr Joanna Sosnowska jest nominowana w kategorii autorytet dziennikarski i akademicki do nagrody Akademicki Laur Dziennikarski AKLAUD 2018. Jest to, ustanowiona w 2014 r., coroczna nagroda przyznawana osobom łączącym pracę w mediach z aktywnością akademicką. Laureatów nagrody poznamy w poniedziałek (11 marca) o godz. 16.00 w Trybunale Koronnym. Dziennikarstwo KUL trzyma za Panią Doktor kciuki!


red. dr Joanna Sosnowska – ceniony wykładowca akademicki. Adiunkt w Katedrze Medialnej Komunikacji Społecznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Dziennikarka i dokumentalistka związana z Telewizją Polską. Autorka ponad kilkunastu autorskich programów telewizyjnych, m.in. „Login:NAUKA” TV3 Lublin, „Baw się słowami” TVP Polonia, „Pytając o Boga” TVP2, „Wyjeżdżam-zostaję?” TVP 1.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz