Noc muzeów

Już 16 maja w godz. 20:00 – 00:00 odbędzie się długo wyczekiwana Noc Muzeów. Z tej okazji Galeria Labirynt  przygotowała bardzo wiele ciekawych alternatyw na spędzenie udanego wieczoru.

W programie m.in.:

 • 20:00 i 22:00 – Z LATARKĄ NA WYSTAWĘ (dla dzieci)
  Uczestnicy zwiedzą wystawę edukacyjną pt. „Kryjówka”, oświetlając ją latarkami. Będzie to emocjonujące przeżycie, nie zabraknie zagadek, zadań plastycznych i dobrej zabawy.
  Czas trwania: ok. 60 minut.
 • 20:00 i 22:00 – GDZIE JEST BÓL?
  Spacer po wystawie młodego artysty Wojciecha Bąkowskiego pt. „Ból jest gdzieś w pokoju”. Bąkowski tworzy intrygujące obiekty artystyczne, których ważnym elementem jest dźwięk. Czas trwania: ok. 30 minut.
 • 21:00 – GRAJ W SZTUKĘ!
  „Graj w sztukę!” to forma gry miejskiej, która tym razem rozegra się we wnętrzu – „planszę” stanowić będzie budynek Galerii Labirynt. Podzieleni na zespoły uczestnicy będą rozwiązywać zagadki dotyczące sztuki, a tym samym zdobywać kolejne punkty. Gwarantujemy: dobrą zabawę, szybkie tempo, garść informacji na temat Galerii i sztuki współczesnej, a także nagrody. Obowiązują zapisy: edu@labirynt.com.
  Czas trwania: ok. 60 minut.
 • 22:00 – HANDMADE MOVIE
  Pierwsza edycja nietypowego przeglądu filmowego. Projekt jest przeznaczony dla amatorów filmowania. Zgłoszone prace mogą być zrealizowane w dowolnej technice, kamerą lub telefonem, czas trwania filmu nie powinien jednak przekraczać 5 minut. Prace należy dostarczyć najpóźniej do 13.05.2015 do godz. 19.00 — drogą elektroniczną na adres: kino@labirynt.com albo osobiście do siedziby Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin). Przegląd filmów odbędzie się w sali kinowej Galerii Labirynt.
 • 23:00 – NOCNA ZMIANA — wernisaż wystawy
  „Nocna zmiana” jest nietypową formą ekspozycji. Do tworzenia wystawy zapraszamy w szczególności najbliższe sąsiedztwo Galerii Labirynt, czyli mieszkańców Wieniawy. Jesteśmy ciekawi czy w Waszych domach znajdują się przedmioty, fotografie, filmy, które chcielibyście pokazać w galerii sztuki.
  Chętnych zapraszamy z pracami do Galerii Labirynt od piątku, 15 maja.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz