Nauka w obiektywie – konkurs fotograficzny

forograf-konkurs-fotograficznyKatedra Komunikacji Wizualnej IDiKS KUL zachęca do utrwalania wspaniałych rodzinnych chwil na łonie nauki i proponuje Uczestnikom XIII Lubelskiego Pikniku Naukowego udział w konkursie na najlepszą fotografię z tego wydarzenia. Ciekawe nagrody gwarantowane!

Media są dziś naturalnym środowiskiem człowieka, w którym żyje coraz chętniej i swobodniej komunikując się obrazami. O jego obecności świadczą dziś zdjęcia i filmy umieszczane na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Youtube.
Lubelski Piknik Naukowy jest dla mieszkańców regionu okazją do zapoznania się z wynikami pracy naukowej, wynalazkami oraz innowacjami, które powstają w lubelskich uczelniach. Nic więc dziwnego, że odwiedzają go chętnie cale rodziny i młodzi ludzie poszukujący inspiracji, chętni do rozwoju na wielu polach.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia podczas Pikniku Naukowego, który odbywał się będzie w dniu 18 września na Stadionie Arena Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie w godz. 10.00-16.00. Zdjęcia relacjonujące wydarzenia, imprezy plenerowej Piknik Naukowy, powinny być wykonane telefonem komórkowym/lub aparatem fotograficznym. Oceniane będą: kompozycja, jakość i kreatywność ujęć.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, oraz studentów. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i studenci IDiKS.

Szczegóły i niezbędne formularze – załącznikach.

Karta projektu

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Zachęcamy do udziału!

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz