Kto nam wciska kit? Zaproszenie na VII Studenckie Spotkania Komunikacji

Piotr Wolski – attaché prasowy w Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Polsce będzie gościem specjalnym VII Studenckich Spotkań Komunikacji. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Media w dobie chaosu informacyjnego” i koncentruje się na fake newsach, postprawdzie oraz wiarygodności współczesnego dziennikarstwa. Zapraszamy w czwartek 24 maja o godz. 10:00 do Auli C-1031 w Collegium Jana Pawła II.

Wśród tematów: medialne relacje konfliktu w Syrii i na Ukrainie oraz manipulacja dziennikarska. Wystąpienie eksperckie: „Fake news jako broń” przedstawi specjalista w dziedzinie komunikacji politycznej, dr hab. Robert Szwed. Gość specjalny wydarzenia: Piotr Wolski z Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce wygłosi wykład: „Kto nam wciska kit? Informacja w erze postprawdy”. Zapraszamy do spotkania i dyskusji.

Organizatorem Studenckich Spotkań Komunikacji jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL.

VII SSK_plan – do pobrania pdf.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz