Za mundurem, Panny sznurem

„Cała…grupa…podaj…krok!” – słowami często powtarzanymi podczas nauki zdyscyplinowanej wojskowej musztry, można trafnie podsumować kolejne rozpoczęcie studenckiego roku przez Legię Akademicką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Świeżej krwi – rekrutów, którzy również i w tym roku postanowili dołączyć do organizacji paramilitarnej, nie zabrakło również w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Robert Góźdź – student II roku studiów magisterskich, postanowił odpowiedzieć na głośne wołanie patriotycznego ducha i chęci przeżycia emocjonującej przygody. Po 2-dniowej rekrutacji został przyjęty w szeregi I drużyny II plutonu akademickiej formacji, w której przez najbliższy rok będzie zdobywał cenne doświadczenie i naukę. Za reprezentowanie Instytutu trzymamy wszyscy mocno kciuki i równym rytmem zgodnych serc śpiewamy: „Za mundurem, Panny sznurem”…

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz