Mobilne trendy

Red. Piotr JaźwińskiPod hasłem Mobilne trendy 11 kwietnia 2013 r. odbyło się spotkanie z Piotrem Jaźwińskim – dziennikarzem i wydawcą programów informacyjnych, zorganizowane przez Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. Redaktor Jaźwiński ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w Polskiej Agencji Prasowej. Aktualnie jest dziennikarzem Telewizji Polskiej. W redakcji Wiadomości pracuje od listopada 1991 roku. Zaczynał jako reporter polityczny.

Jest bohaterem rozmowy telefonicznej przeprowadzonej na żywo w „Wiadomościach”, opisanej przez Tomasza Lisa w jego książce. Był koordynatorem przy kampaniach wyborczych parlamentarnych i prezydenckich, szefem zespołu reporterów obsługujących pielgrzymki do Polski Papieża Jana Pawła II oraz relacjonujących wydarzenia w Watykanie po jego śmierci. Nadzorował relacje z najważniejszych wydarzeń, takich jak wstąpienie Polski do NATO, wejście Polski do Unii Europejskiej. Od 1997 roku jest wydawcą głównego wydania „Wiadomości”.

Spotkanie z red. Piotrem Jaźwińskim, zorganizowane przez Koła Naukowego, odbyło się w sali 241 – DMM II Kampusu Wschodniego KUL.

Zobacz więcej

Koło Naukowe

Koło Naukowe

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL w ramach swojej działalności organizuje konferencje i spotkania z dziennikarzami, a także z innymi osobami związanymi z pracą w mediach.