MKS Selgros Lublin vs Energa AZS Koszalin

30 października 2013r. w hali Globus w Lublinie odbył się mecz piłki ręcznej pomiędzy MKS Selgros Lublin i Energą AZS Koszalin. Spotkanie rozpoczęło się dwoma trafieniami dla Koszalina, bramkę strzeliły : Sylwia Matuszczyk i Joanna Załoga. Lublin odrobił straty dzięki celnym rzutom Doroty Małek i Małgorzaty Majerek, dziewczyny objęły prowadzenie 8:3. Pierwszą połowę zakończono wynikiem 16:13.

W drugiej połowie meczu lublinianki zagrały lepiej od swoich rywalek, zdobyły 6 celnych rzutów. Swojego 7 gola strzeliła Joanna Zagłoba, kolejnym trafieniem był rzut karny Kamili Skrzyniarz. Na bramce dobrze spisała się Izabela Czarna broniąc 2 rzuty.

Mecz zakończył się wynikiem 33:24 dla MKS Selgros Lublin. Małgorzata Majerek (MKS Lublin) i Joanna Załoga (AZS Koszalin) zdobyły po 9 bramek dla swoich drużyn. Były one zdecydowanie najlepsze na boisku wśród swoich teamów.