„Lustra Leszka Mądzika” do zobaczenia w kinie Bajka

Madzik_BruzdaFilm dokumentalny o profesorze Leszku Mądziku – Lustra Leszka Mądzika, zbierający wizualne impresje o jego działalności twórczej i o nim samym, którego premiera miała miejsce podczas jubileuszu 45-lecia istnienia Sceny Plastycznej KUL, będzie można obejrzeć w najbliższych dniach, w lubelskim kinie Bajka.

Lustra Leszka Mądzika w reż. Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk to pełnometrażowy dokument, najobszerniej jak dotąd przedstawiający postać naszego profesora, wykładowcy IDiKS, lubelskiego artysty, jego pasje, twórczość, a co najistotniejsze osobowość, której zobrazowanie bez wypaczeń i efektu karykatury mogło być możliwe dzięki głębokiemu zrozumieniu i poszanowaniu pracy prof. Mądzika przez autorkę filmu.

Terminy najbliższych zaplanowanych pokazów w kinie Bajka (ul. Idziego Radziszewskiego 8):
3 listopad, godz. 13.15
4 listopad, godz. 13.15
5 listopad, godz. 13.15

Ceny biletów oraz rezerwacje na stronie: http://kinobajka.nazwa.pl/cennik

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz