Krzyżówka miejska z IDiKS KUL

Lublin wczoraj i dziś. To główny motyw krzyżówki, której hasła związane z miastem nad Bystrzycą, będą mogli wpisywać lublinianie i turyści spacerujący w sobotę po Placu Litewskim. Między 11.00 a 14.00 studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej KUL zaproszą do zmierzenia się ze swoją wiedzą o Lublinie i refleksem w wypełnianiu ogromnej krzyżówki. Hasła, jak to w krzyżówce – będą łatwiejsze i trudniejsze a dla najlepszych krzyżówkowiczów będą też niespodzianki. Lepiej tego nie przegapić!

 

 

 

Za organizację krzyżówki odpowiedzialni są studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej KUL, którzy przygotowali ten event dla mieszkańców Lublina z okazji 700-lecia miasta i 10-lecia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Patronat nad wydarzeniem objęły: Gazeta Studencka „Coś Nowego”, Agencja Reporterska Passion TV oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz