Komunikacja międzynarodowa w praktyce. Nasi studenci w Grecji

Udział w ciekawych warsztatach, nowe znajomości z młodymi z różnych krajów i grecka kultura, to tylko niewielka cześć przygody, którą przeżyli nasi studenci w greckich Tebach. A jeśli dodamy do tego jeszcze świetną atmosferę i kapitalną zabawę pod bezchmurnym greckim niebem w 37 stopniowej temperaturze – mamy przepis na wyjazd idealny. Oryginalny trening z komunikacji międzykulturowej i interpersonalnej za pomocą sztuki teatralnej, maski, pantomimy czy gry terenowej w antycznych miejscach Teb, dał wiedzę i kompetencje, które na pewno przydadzą się młodym dziennikarzom w przyszłości.

Relację z wyjazdu autorstwa Natalii Jasińskiej, red. naczelnej gazety studenckiej Coś Nowego, przeczytaj koniecznie TUTAJ stronie Coś Nowego – cosnowego.idiks.org. Zobacz też co tam się działo! Bardzo dużo zdjęć z wyjazdu zobaczysz na profilu Coś Nowego – tutaj.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu BEST – Boosting Education and Employment Shared Trails realizowanego przez grecką organizację Minor Asians Union of Thebes ze środków programu Erasmus+. Organizatorem wyjazdu i opiekunem grupy był dr Wojciech Wciseł.

 

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz