Innowacyjny student?

logo-ais-kolorLubelski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza studentów, doktorantów a także wykładowców na „Forum Innowacji”, którego jedną z części będzie debata „Nauka + Biznes”. Tematem dyskusji będzie aktualny poziom współpracy lubelskich przedsiębiorców z naukowcami oraz studentami lubelskich uczelni. Zapraszamy do udziału.

Forum odbędzie się w piątek 18 listopada o godz. 11:30 w Auli widowiskowej Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego S.A., przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Zobacz program Forum tutaj. 

Forum jest elementem projektu „Akademia Innowacyjnego Studenta”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Głównym celem projektu jest rozwijanie współpracy środowiska akademickiego z sektorem przedsiębiorstw na rzecz promowania i wzmacniania postaw proinnowacyjnych wśród studentów i doktorantów.

Więcej o projekcie tutaj.

 

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz