Dr Żurakowska z nagrodą w konkursie „Dziennikarz Medyczny Roku”

Z wielką przyjemnością informujemy, że dr Małgorzata Żurakowska została doceniona za podejmowanie tematyki zdrowotnej w swojej pracy dziennikarskiej. Podczas dorocznej konferencji dla dziennikarzy zgromadzonych wokół Stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”, dr Żurakowska otrzymała nagrodę w kategorii: Audycje radiowe. To już 3 nagroda naszej Pani doktor. Nagrody w konkursie „Dziennikarz Medyczny Roku” otrzymywała wcześniej w 2013 i 2014 roku. Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów.

W uzasadnieniu przyznawanych dziennikarzom nagród organizatorzy wskazywali, że laureaci wyróżnili się w 2016 roku, kreatywnością oraz umiejętnością przekazywania swoim czytelnikom, słuchaczom i widzom nawet najtrudniejszych tematów medycznych. Wręczenie nagród odbyło się 20 stycznia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Przypomnijmy, że w październiku 2016 roku dr Małgorzata Żurakowska otrzymała I Nagrodę w kategorii słuchowisk radiowych i audycji cyklicznych podczas XXXI Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów „Niepokalanów 2016”. Więcej o tej nagrodzie pisaliśmy tutaj.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz