Dr Gędek i dr Wciseł na medal

Z radością informujemy, że dr Marek Gędek i dr Wojciech Wciseł zostali dziś wyróżnieni odznaczeniami państwowymi. Z rąk Wojewody Lubelskiego odebrali Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany decyzją Ministra Edukacji Narodowej. Medal został nadany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Serdecznie gratulujemy!

Naszym wykładowcom Medal nadano na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 lipca 2016 r. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w auli C-1031.

gedek_m

wcisel-medal_m

wcisel-gedek_m

wszyscy_m

gedek2_m

 pod-pomnikiem

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Comment (1) Write a comment

  1. Gratulacje dla naszych wspaniałych nauczycieli akademickich 🙂

Dodaj komentarz