Chelsea vs West Bromwich Albion

9 listopada 2013 roku na stadionie Stamford Bridge w Londynie został rozegrany mecz 10 kolejki angielskiej Premier League. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Chelsea i West Bromwich Albion. Zanim mecz się rozpoczął, minutą ciszy uczczono ofiary I wojny światowej.

W pierwszych 20 minutach obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, po których mogły paść bramki. Jednak bramkarze byli bezbłędni w swoich interwencjach. Dopiero później przewagę zaczęła wywalczać Chelsea i to ten zespół był coraz bliższy zdobycia gola. Udało się to w ostatniej minucie pierwszej połowy. Eden Hazard mocno uderzył piłkę z granicy pola karnego. Boaz Myhill bramkarz drużyny przeciwnej, sparował ją wprost pod nogi swojego obrońcy Liama Ridgewella. Ten za długo zwlekał z wybiciem piłki i napastnik Chelsea Samuel Eto’o zabrał mu ją i strzelił bramkę. Wynik po pierwszej połowie to 1-0.

W drugiej połowie na początku gra wyglądała podobnie. Chelsea szturmowała bramkę WBA. Gościom udało się jednak zdobyć gola wyrównującego w 60 minucie. Gapiostwo obrony zauważył Shame Long i to on wpisał się na listę strzelców. 8 minut później mieliśmy już 1-2. Stephane Sessegnon (WBA) strzelił dość lekko w kierunku bramki. Goalkeeper Petr Cech (Chelsea) popełnił fatalny błąd przy tym golu. Do wyrównania doszło w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to sędzia podyktował rzut karny. Eden Hazard wykorzystał go i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.