Absolutorium 2016, czyli czapki z głów

Młodzi, piękni, wykształceni. To oni! Nasi absolwenci kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, którzy dziś oficjalnie zakończyli studia licencjackie i magisterskie. Towarzyszące absolutorium wydarzenia obfitowały w wiele radosnych i wzruszających chwil. Było dużo podziękowań, gratulacji i osobistych zwierzeń…

Nasi absolwenci uzyskali absolutorium, czyli wpis do indeksu, który można otrzymać po zdaniu wszystkich egzaminów i zaliczeń wymaganych programem studiów. Teraz ostatnia prosta – obrona pracy dyplomowej i… życie!

Życzymy powodzenia i dziękujemy, że przez ostatnie lata tak pięknie ubogacaliście nasz Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. Pamiętajcie, że jesteście u nas zawsze mile widziani!

rok V_1_m

rok V_2_m

rok V_3_m

rok III_1_m

rok III_2 db_m

rok III_5_m

rok III_4_m

rok III_6_m

rok III_3_m

 

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Comment (1) Write a comment

Dodaj komentarz