Relacja Passion TV z uroczystości pogrzebowych śp. Ojca Prof. Leona Dyczewskiego

W poniedziałek 22 lutego br., w Klasztorze Ojców Franciszkanów Konwentualnych w Łodzi-Łagiewnikach, pożegnaliśmy Ojca Profesora Leona Dyczewskiego – fundatora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. Na miejscu była ekipa Passion TV, która przygotowała materiał z uroczystości pogrzebowych.

W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele naszego Instytutu, Wydziału i Uniwersytetu oraz liczni reprezentanci świata nauki, były prezydent RP Bronisław Komorowski, wspólnota zakonna oraz rodzina, przyjaciele i wiele osób, dla których Ojciec Leon był Mistrzem i Przyjacielem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości przygotowanej przez redakcję Passion TV.

Zobacz więcej

Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

Adiunkt w Katedrze Języka Mediów i Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W latach 2005-2010 odbył na KUL studia doktoranckie – Wydział Teologii, specjalizacja Edukacja Medialna – zakończone uzyskaniem tytułu doktora. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak: wolontariat, akcje charytatywne, mass-media, dobroczynność, prezentacje medialne, organizacje pozarządowe w mediach, PR w NGO’s, kampanie społeczne, wielokulturowość.

Dodaj komentarz